محصولات زیبایی نمایش بیشتر
محصولات ویژه پوست و بدن نمایش بیشتر
محصولات مو نمایش بیشتر

برندهای ویژه

جشنواره بزرگ تخفیف میس و مستر

یکی از بهترین راه ها برای تقویت روحیه و حفظ شادی، خرید کردن است. خرید محصولات آرایشی و بهداشتی برای خانم ها و آقایانی که به پوست و موی خود اهمیت می دهند، جذاب است. میس و مستر برای بالا بردن قدرت خرید تمام اقشار جامعه جشنواره بزرگی از تخفیف ها روی محصولات آرایشی و بهداشتی به راه انداخته است که می توانید در آن دسته بندی های متنوعی از جمله سلامت، زیبایی، پوست و مو پیدا کنید.

 

محصولات سلامت میس و مستر

محصولاتی که در دسته بندی سلامت میس و مستر جای گرفته اند، محصولاتی هستند که شما برای حفظ و مراقبت از سلامتی خود به آن ها نیاز دارید. این دسته شامل محصولات دهان و دندان و سلامت جنسی می شوند.

 

محصولات زیبایی میس و مستر

اگر در فکر خرید محصولات آرایشی و زیبایی هستید، این دسته بندی میس و مستر به شما کمک خواهد کرد. محصولات آرایشی میس و مستر به دسته های مختلف آرایش صورت، آرایش چشم، آرایش لب، آرایش ابرو، آرایش ناخن و ابزارهای آرایشی تقسیم می شوند که می توانید با مراجعه کتگوری مورد نظر، به سراغ محصولات بروید و از تخفیف هایی که روی محصولات آرایشی لحاظ شده است، آگاه شوید.

 

محصولات پوست میس و مستر

برای زیباتر شدن و جوان ماندن پوست تان، نیاز دارید به سراغ محصولات مراقبتی بروید. محصولات مراقبت از پوست به چهار دسته مراقبت از بدن، مراقبت از چشم، مراقبت از پا و مراقبت صورت تقسیم می شوند. با مطالعه توضیحات هر محصول می توانید از ترکیبات آن و نحوه استفاده محصولات آگاه شوید و در صورت عدم حساسیت به ترکیبات موجود، آن ها را خریداری کنید.

 

محصولات مو میس و مستر

تاثیری که رنگ مو در زیبایی و جذابیت چهره خانم ها می گذارد، بر هیچ کسی پوشیده نیست. بیشتر خانم ها برای تنوع و جذابیت بیشتر، به سراغ رنگ موهای متنوع می روند که فروشگاه میس و مستر با مجموعه کاملی از رنگ موها، می تواند به شما در خرید این محصول کمک کند. همچنین برای شادابی و طراوت بیشتر موهای تان می توانید به سراغ ماسک و روغن های مو بروید یا از محصولات احیا و ضد وز کمک بگیرید.

 

خرید آنلاین محصولات آرایشی و بهداشتی

خرید لوازم آرایشی مرغوب و با کیفیت، یکی از دغدغه های افراد علاقه مند به این محصولات است و دائما به این فکر می کنند که اجناسی که خریداری کرده اند اصل هستند یا خیر، یا چه مکانی مناسب ترین قیمت را به خریداران ارائه می دهد؟ فروشگاه های آنلاین زیادی برای این موضوع وجود دارد اما میس و مستر این زمینه را فراهم کرده است تا به افراد در خرید آنلاین لوازم آرایشی اصل و با مناسب ترین قیمت کمک کند. شما می توانید تمام نیازهای آرایشی و بهداشتی مورد نیاز خود را از برندهای معتبر داخلی و خارجی و با ضمانت اصالت کالا دریافت نمایید.

این فروشگاه در سریع ترین زمان ممکن و با امکان بازگشت کالای خریداری شده، شما را در انتخاب بهترین محصول آرایشی و بهداشتی یاری می دهد. تنوع محصولی در تمامی کتگوری های مربوط به لوازم آرایشی و بهداشتی به شما کمک می کند تا بتوانید با خیال راحت تمامی نمونه های مشابه را مقایسه و گزینه مناسب را انتخاب نمایید.

شما می توانید مجموعه کاملی از بهترین مارک های لوازم آرایشی بهداشتی و بهترین محصولات از برندهای معتبر دنیا را ببینید. همچنین می توانید به دسته بندی “برندها” مراجعه کنید و از آن جا محصولات متعلق به یک برند را ببینید.

 

تخفیف های جذاب میس و مستر

جمعه سیاه یا بلک فرایدی یکی از ایونت های جذاب برای تخفیف دادن به مشتریان عزیز و وفادار میس و مستر است. در این جشنواره ما تلاش کرده ایم تا بالاترین درصدهای تخفیف روی محصولات آرایشی و بهداشتی ، قدرت خرید کاربران را بالا ببریم.

 

جمعه سیاه یا بلک فرایدی

چند سالی است که حراج جمعه سیاه یا بلک فرایدی در ایران مرسوم شده است و فروشگاه های اینترنتی یا آفلاین در این روز محصولات خود را تخفیف می زنند. در ادامه در مورد جمعه سیاه یا بلک فرایدی توضیح بیشتری می دهیم. آخرین جمعه ماه نوامبر در برخی از کشورها به عنوان جمعه سیاه یا بلک فرایدی شناخته می شود که در واقع روزی برای شروع خریدهای کریسمس است و با این که جمعه سیاه یک روز تعطیل نیست، برخی شرکت ها این روز را تعطیل می کنند تا کارکنان شان بتوانند با خیال راحت برای سال نو خرید کنند.

 

چرا این روز جمعه سیاه نامگذاری شده است؟

این روز یکی از مهمترین روزهای خرید در کشورها محسوب می شود و تخفیف های فروشگاه ها به دلیل انبار تکانی، بسیار بالاست. برخی از فروشگاه ها از 4 صبح شروع به فعالیت می کنند و افرادی که برای تخفیف به فروشگاه ها مراجعه می کنند، گاهی در صف های طولانی برای خرید هستند چون می دانند باید نهایت تلاش خود را بکنند تا کالای مورد نیاز را قبل از تاریک شدن هوا بخرند. یکی از معمول ترین اتفاقاتی که در جمعه سیاه یا همان بلک فرایدی رخ می دهد، خشونت مشتریان نسبت به یکدیگر است و حتی بر اساس برخی گزارش های پلیس، تعداد زیادی از افراد در این روز زخمی می شوند. به همین دلیل برآن شدیم تا با خرید آنلاین محصولات آرایشی و بهداشتی ، هم مشتریان را از تخفیف بهره مند کنیم و هم شاهد موارد این چنینی در کشور نباشیم.