آشنایی با سبک آرایش سلنا گومز در رویدادهای مختلف + ویدئوی آموزش آرایش

سلنا گومز یکی از خواننده های دوست داشتني و مشهور جهان است. او جزو سلبریتی هایی است که سبک آرایش دلنشین و جذابی دارد، به همین خاطر خانم های زیادی علاقه مند هستند تا آرایشی شبیه به او داشته باشند. آرایش به سبک سلنا گومز آن گونه که به نظر می رسد، هم سخت نیست و برای آن که مدل آرايشتان شبيه سلنا گومز بشود، تنها كافی است، چند ترفند ساده از آرایش او را بدانید. این ترفندها با این که ممکن است، ساده به نظر برسند اما تاثير عجيبی روی چهره شما می گذارند. اگر شما هم دوست دارید، به سبک سلنا گومز آرایش کنید، تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید.

آشنایی با مدل های مختلف آرایش سلنا گومز

در ادامه این بخش تصاویری از آرایش سلنا گومز برای شما گردآوری کرده ایم که همه آن ها اثر هانگ ونگو Hung Vanngo آرایشگر سلنا گومز است. او برای آرایش سلنا گومز تاکید زیادی روی چشم ‌های سلنا دارد و همواره با کمک مهارت بی نظیری که دارد، آن‌ها را زیباتر و جذاب ‌تر از چیزی که هست، نشان می دهد.

تصویر سلنا گومز در مراسم مت گالای سال ۲۰۱۸

تصویر زیر آرایش سلنا گومز در مراسم مت گالای سال ۲۰۱۸ را نشان می دهد. گومز با این سبک آرایش گویی به دنبال جلوه ای فرشته گونه بوده است. او در این مراسم پوست خود را به صورت کامل برنزه کرد و استفاده از سایه طلایی درخشندگی متبوعی را روی صورت او به وجود آورد. توجه کنید که سلنا گومز در این آرایشش به خاطر این که سایه چشم هایش به اندازه کافی جلب توجه می کند، به استفاده از یک رژ لب نود بسنده کرده است. این آرایش سلنا گومز به ما می آموزد، زمانی که آرایش چشم ها غلیظ است، لب ها نباید بیش از اندازه پر رنگ شوند. در این حالت استفاده از یک برق لب ملایم کفایت می کند.

آرایش سلنا گومز در مت گالا

تصویر سلنا گومز در جشنواره فیلم کن سال 2019

آرایش سلنا گومز برای شرکت در جشنواره فیلم کن در سال 2019 پر زرق و برق و زیبا بود. او در این سبک آرایش خود از خط چشم گربه ای برای جذابیت هر چه بیشتر چشم هایش کمک گرفت. استفاده از رژ لب قرمز که یکی از رنگ‌ های بسیار پرطرفدار و جذاب برای رژ لب است، هم در کنار خط چشم گربه ای جذابیت این خواننده محبوب و زیبا را بیشتر کرد. این سبک آرایش آن قدر چشمگیر و پر زرق و برق بود که دیگر احتیاجی به سایه ‌های رنگی و رژگونه‌ هایی با رنگ‌ های جیغ نداشت. سبک آرایش سلنا گومز در جشنواره کن برای آن دسته از افرادی که چشم ‌های کمی ریز دارند، بسیار مناسب است.

سلنا گومز در جشنواره فیلم کن سال 2019

سلنا گومز به طور ذاتی و طبیعی زیباست و به همین دلیل آرایش خود را طوری انتخاب می ‌کند که روی این زیبایی تاکید داشته باشد.

تصویر سلنا گومز در مراسم مت گالا سال ۲۰۱۷

مراسم مت گالا سال ۲۰۱۷، رویدادی است که سلنا گومز یکی از خاص ترین و جالب ترین آرایش های خود را به نمایش گذاشت. او در این آرایش از یک سایه صورتی خیلی روشن استفاده کرد که حالتی سایه روشن و سه بعدی داشت. این آرایش سلنا گومز هر چند از نگاه برخی از افراد غیرعادی به نظر رسید، اما به چهره او حالتی زنده و درخشان بخشیده بود. گومز برای این که آرایش خود را متعادل کند و توجه ها را روی چشم هایش متمرکز نماید، از رژلب گلبهی استفاده کرد که در کنار سایه های صورتی رنگش بسیار جذاب و فریبنده به نظر می رسید.

گومز در مت گالا 2017

تصویر سلنا گومز در اکران فیلم زامبی سال 2019

سلنا گومز یکی از جذاب ترین آرایش های خود را در سال 2019 و زمانی که در کمدی زامبی در کنار بیل موری ، آدام درایور و … بازی می کرد، به نمایش گذاشت. اولین چیزی که در این آرایش سلنا گومز جلب توجه می کرد، مژه‌ های بلند و حالت دار او بود که چشم های او را زیباتر و درشت تر نشان داده و به طور کلی چهره او را جذابتر از همیشه می کرد. او در این سبک آرایش خود از یک رژ لب هلویی ملایم استفاده کرده و آرایش چشمان خود را نیز در حد ملایم و سبک نگه داشته بود. این آرایش سلنا گومز می‌ تواند الگویی مناسب برای آرایش ملایم و روزمره برای دختران جوان باشد.

عکس سلنا گومز

تصویر سلنا گومز در برنامه خیریه سال 2019

سلنا گومز برای شرکت در برنامه ای که برای امور خیریه جوانان در سال 2019 برگزار می شد، چشم گربه ای آبی براق کشیده بود که با چشمان قهوه ای رنگ او هماهنگی زیادی داشت. خط چشم های رنگی و اکلیلی با درخششی که دارند، جذابیت آرایش چشم های سلنا را دوچندان می کنند. این آرایش سلنا گومز که یکی از خاص ‌ترین و جالب ‌ترین آرایش ‌های وی محسوب می‌شود، با یک رژ لب مرجانی زیبا و پوست درخشان و شاداب او کامل شد.

آرایش سلنا گومز

تصویر سلنا گومز در مراسم فشن گالا ۵۰۰

تصویر زیر مربوط به آرایش سلنا گومز برای حضور در مراسم فشن گالا ۵۰۰ است. او در این سبک آرایش خود از یک رژ لب تیره استفاده کرده بود که با رنگ پوست وی به خوبی همخوانی دارد. سلنا گومز با انتخاب این رنگ رژ، لب هایش را به کانون توجه صورت خود تبدیل کرده بود، به گونه ای که با اولین نگاه به او، تمام توجه ها به سمت لب های تیره او جلب می شد. او برای این که تعادل کاملی در چهره اش ایجاد کند، آرایش چشم و ابروی خود را نیز به شکلی ملایم و دخترانه انتخاب کرده بود.

میکاپ سلنا گومز

تصویر سلنا گومز در مهمانی های هالووین

سلنا گومز با این که اهل آرایش غلیظ نیست و معمولا به آرایش لایت علاقه مند است، اما در یکی از مهمانی های هالووین آرایش متفاوتی از خود ارائه داد. او در این مراسم در سبک آرایش کردن خود جسارت به خرج داد و هم از سایه مشکی غلیظ برای آرایش چشمانش استفاده کرد و هم لب های خود را با یک رژ لب قرمز تیره آرایید. درست است که سلنا گومز با این مدل آرایش خود نوعی تابو شکنی کرد، اما این نوع آرایش هم ظاهری خاص و جالب به چهره او داد.

سلبریتی ها در هالوین

عکس سلنا گومز بدون آرایش

بازیگران، خواننده ها و ستاره ها همواره با آرایش در مکان های عمومی حاضر می شوند و خیلی کم پیش می آید تا بدون آرایشی در مکانی حضور پیدا کنند. از آن جایی که ما همیشه سلبریتی ها را با آرایش دیده ایم، برایمان جالب است که چهره بدون آرایش آن ها را هم ببینیم. در همین راستا خبرنگاران همیشه در تلاش هستند تا عکس هایی از چهره بدون آرایش ستاره ها منتشر کنند. سلنا گومز جزو آن دسته از سلبریتی هایی است که هم با آرایش و هم بدون آرایش زیبا و جذاب به نظر می رسد. او در مصاحبه با مجله Heat اظهار داشت: بدیهی است که از آرایش کردن لذت می برم ولی بعضی از روزها احساس می کنم که می خواهم قیافه معمولی خود را داشته باشم. این درست است که بدون آرایش به مراسم ها نمی روم ولی از عکاسان نیز که از من بدون آرایش عکس می گیرند، شکایتی ندارم.

ما در ادامه این بخش چند عکس سلنا گومز بدون آرایش را گردآوری کرده ایم.

همانطور که در اولین تصویر بدون آرایش سلنا گومز می بینید، او آن قدر زیبا و جذاب است که حتی نداشتن آرایش هم چیزی از زیبایی او کم نکرده است. سلنا گومز با انتشار این عکس ثابت کرد که لبخند بهترین آرایش برای افراد به شمار می رود.

عکس سلنا گومز بدون آرایش

درست است که سلنا گومز دوست دارد، روی زیبایی چشم هایش تاکید کند و به همین خاطر همیشه او را با آرایش چشم زیاد می بینیم، اما چهره بدون آرایش او هم جذابیت های خود را دارد. چهره بدون آرایش سلنا گومز در این تصویر بسیار شاداب است و چشمان درخشانش با وجود آن که هیچ آرایشی ندارند، توجه ها را به سمت خود جلب می کنند. پس بی دلیل نیست که نام سلنا گومز در لیست زیباترین زنان بدون آرایش دیده می شود.

میکاپ ساده سلبریتی ها

سلنا گومز بدون آرایش هم با وجود داشتن زیبایی ذاتی و روتین مراقبت از پوست حرفه ای، بسیار جذاب و دوست داشتنی است.

تصویر زیر یکی از جذاب ترین عکس های بدون آرایش سلنا گومز است. او آنقدر زیبا و جذاب به نظر می رسد که هیچ کس نمی تواند چشم خود را از او بگیرد. چشمان زیبا، موهای مشکی براق و پوست شفاف از جمله مواردی است که باعث می شود، بدون آرایش بودن او به چشم نیاید.

selena gomez

تمامی تصاویر بدون آرایش سلنا گومز نشان می دهند که این چشم های براق و پوست شفاف و یک دست سلنا گومز است که حتی بدون آرایش هم به چشم می آید. برای این که چشم‌ هایی شبیه به چشم‌ های سلنا گومز که برق خاصی دارد، داشته باشید، تنها کافی است، هر روز روی چشمانتان دو تا حلقه خیار یا پنبه مرطوب و سرد بگذارید و چند دقیقه ‌ای نگه دارید تا اگر چشمانتان خستگی و پف خاصی دارد کاملا بخوابد و از بین برود. برای داشتن پوستی به شفافیت پوست سلنا گومز هم فقط لازم است، روتین پوست دقیق و سازگار با نوع پوست خود را انجام دهید. این روتین شامل پاکسازی کامل پوست، استفاده از مرطوب کننده، کرم های ضد آفتاب و… است.

برند لوازم آرایشی سلنا گومز

سلنا گومز هم مانند دیگر سلبريتی ها که در كنار فعاليت های هنری و ورزشی خود، شغل های ديگری را نيز همزمان پيش می برند، برند لوازم آرايشی خود را تاسیس نموده است. او با این اقدام طرفداران خود را شگفت زده کرد. در کمپانی لوازم آرایش سلنا گومز که با نام رر بیوتی شناخته می شود، محصولاتی همچون رژ لب، كرم لب، كانسيلر در 48 مدل متنوع جذاب، رژ گونه و خط چشم های بسيار با كيفيت تولید می شود. محصولات تولیدی برند Rare Beauty دارای چند گزينه مراقبت از پوست نيز هستند. سلنا گومز مدعی است که تمامی محصولات برند رر بیوتی، جدا از كيفيت بسیار بالا، زیبایی و جذابیت خاصی هم دارند.

روتین آرایش فوری سلنا گومز

گومز اخیرا برای این که محصولات آرایشی برند خود را بهتر معرفی کند و طرفداران خود را ترغیب به استفاده از آن نماید، ویدیوی کوتاهی از روتین آرایش فوری خود با لوازم آرایش برند خودش را منتشر کرد. در ادامه مدل آرایش سلنا گومز را به صورت مرحله به مرحله شرح داده ایم.

برند لوازم آرایشی سلنا گومز

مرحله اول

سلنا گومز در ابتدای ویدیو کاملا بدون آرایش بود و کار خود را با زدن یک اسپری مرطوب کننده (چهار در یک) به صورتش آغاز کرد. مرطوب کننده زدن او باعث می شود تا آرایش صورتش یک دست تر باشد و آرایش به صورت کامل روی پوست بنشیند. پس بیهوده نیست که آرایش سلنا گومز همیشه یک دست و بی نقص است.

مرحله دوم

سلنا پس از این که به پوست خود مرطوب کننده زد، کرم پودر مایع و سبک رر بیوتی را به دست گرفت و به صورت نقطه نقطه به پوست صورتش زد و پس از آن به کمک یک براش آرایشی، کرم پودر را روی تمام صورت خود از پیشانی گرفته تا استخوان گونه و آرواره پخش کرد. از آن جایی که سلنا گومز پوست روشنی دارد، از فونداسیون و کرم های پایه روشن استفاده می کند. همچنین جالب است، بدانید که سلنا گومز بیش از حد از کرم پودر استفاده نکرد؛ چرا که استفاده بیش از اندازه از کرم پودر باعث می شود نواقص پوست بیشتر به چشم بیاید.

مرحله سوم

سلنا گومز همیشه و در هر مدلی از آرایش‌ هایش، روی لب‌ های خود تاکید داشته است. به همین خاطر در این مرحله از آرایش خود، لب هایش را به کمک مرطوب کننده لب، چرب کرد و گفت: “مثل کره روی لب کشیده میشه.” مرطوب کننده های لب با خواص آبرسانی که دارند، لب ها را مرطوب نگه می دارند و با جلوگیری از پوسته پوسته شدن لب ها، باعث براق و خوش رنگ به نظر رسیدن لب ها می شوند.

مرحله چهارم

سلنا گومز این بخش از آرایش خود را به پوشاندن تیرگی های دور چشم و قرمزی های روی پوستش اختصاص داد. کانسیلر روشن کننده رر بیوتی، کانسیلری بود که او برای این کار در نظر گرفت و آن را به دور چشم هایش، بالای پلک، در اطراف بینی، چانه و بین ابروهایش زد. سلنا در این بخش اظهار داشت که به این خاطر فقط در این نقاط از پوستش کانسیلر زد که فقط همین نقاط از پوستش همیشه قرمز است. این حرف گومز به این معناست که هر کس بخواهد، از سبک آرایش گومز پیروی کند، باید با توجه به پوست خود، کانسیلر را به صورت نقطه ای روی تیرگی ها و قرمزی های پوست خود بزند و آن را با انگشت به صورت ضربه ای پخش کند.

مرحله پنجم

سلنا گومز در این مرحله از آرایش خود یعنی درست بعد از وقتی که نواقص پوستش را پوشاند و پوستش را یکدست و صاف کرد، به سراغ رژگونه رفت. رژگونه ای که او به صورتش زد، رژگونه مایع برند آرایشی اش به نام گریس (Grace) بود که مقدار کمی از آن را به صورتش زد. سلنا گومز می گوید، این رژگونه یکی از بهترین و خوش رنگ ترین رژ گونه های تولیدی برند رر بیوتی است. دلیل او هم این است که این رژگونه، رنگ سنگینی ندارد و صرفا یک رنگ گرم روی صورت باقی می گذارد. به این ترتیب در عین حال که استخوان گونه بهتر دیده شود، رنگ خاصی به صورت نمی دهد. این گونه است که صورت سلنا گومز همیشه بشاش و خندان به نظر می رسد.

مرحله ششم

این بخش از آرایش سلنا گومز به استفاده از مایع روشن کننده (لومینایزر) اختصاص دارد. او این مایع را با استفاده از دو قلمو یکی برای رژگونه و دیگری برای کرم پودر به بخش های تیره پوست، حلقه های سیاه دور چشم، گودی چانه، کناره های بینی و اطراف لب ها زد. این محصول دارای ساختاری بی نظیر و سبک بوده که در ترکیب با پوست به آن درخشندگی خارق العاده ای می بخشد.

مرحله هفتم

زیبایی و جذابیت آرایش سلنا گومز با آرایش ابرو ها کامل می شود. از آن جایی که ابروهای پرپشت و پهن جزو ترندهای اخیر است، او در این بخش فقط با یک مداد ابرو کمی جاهای خالی ابروهایش را پر کرد. پس از آن نیز با شانه کردن ابروها به سمت بالا و ژل زدن به ابروهایش تلاش کرد تا حالت طبیعی و مدلی مطابق با ترند سال داشته باشد.

آرایش سلنا گومز معمولا لایت و ملایم است، به همین خاطر سن او کمتر از آن چه که هست، نشان داده می شود.

مرحله هشتم

آخرین مرحله از آرایش گومز رژلب زدن است. او در این مرحله رژ لب مات و روشن خود به نام (Ascend) را برداشت و به لب هایش زد و به این ترتیب به آرایش خود پایان داد. سلنا گومز در پایان یادآور شد که از آنجا که رنگ رژلب او خیلی روشن است، تا حد ممکن آرایش چشمش را ساده نگه می دارد. البته به طور کلی سلنا گومز اهل آرایش غلیظ چشم و خط چشم کشیدن نيست. او بيشتر مواقع از مداد سياه و قهوه ای برای تيره كردن چشم هایش استفاده می كند. به این صورت که پلك بالا را به شكل كامل مداد می کشد و برای پلك پايين اين كار را فقط تا نيمه ادامه می دهد. او در صورتی که تمایل به کشیدن خط چشم داشته باشد، خط چشم دنباله دار یا گربه ای را انتخاب می کند.

در ادامه یکی از ویدئوهای آموزش آرایش گومز را مشاهده می کنید.

کلام آخر

در این مقاله از مجله آرایش و زیبایی میس و مستر در مورد آرایش گومز و ترفندهایی که او استفاده می کند تا آرایشش را جذاب تر کند، صحبت کردیم. حال شما می توانید، از مدل های آرایش گومز ایده بگیرید و به کمک ترفندهای گفته شده در این مطلب، حرفه ای تر آرایش کنید. در این مطلب همچنین گفته شد که گومز با این که برند لوازم آرایشی خود را دارد، گاهی اوقات بدون آرایش در جامعه حضور پیدا می کند و این نشان می دهد که لازم نیست، همه آرایش داشته باشند تا احساس زیبایی کنند.

در پایان تقاضامندیم، چنانچه در رابطه با موضوع سبک آرایش سلنا گومز نظر یا سوالی داشتید، از طریق بخش ارسال دیدگاه با ما در میان بگذارید، تا پاسخگوی سوالات شما باشیم.

منابع

vogue