مدل ابرو جدید

ابرو یکی از اجزای صورت ما است و نقش بسزایی در جذابیت و زیبایی ظاهر دارد. تنها با ایجاد یک تغییر کوچک در ابروهایتان و شاید انتخاب یک مدل ابرو جدید می‌توانید چهره‌ای خود را تغییر داده و ظاهری جدید برای خود ایجاد کنید و از دیدن خود در آینه لذت ببرید. بیشتر دختران و زنان از مدل ابروهایی تکراری و یکنواخت استفاده می‌کنند، حال آنکه امروزه تنوع مدلهای ابرو آنقدر زیاد است که هرکسی با هر فرم صورت می‌تواند مدل ابرو جدید خاص خود را داشته باشد. اگر به دنبال مدل ابرو جدید مد سال هستید ادامه مقاله را از دست ندهید.

جدیدترین مدل های ابرو که مد روز هستند

در این بخش قصد داریم به چند مدل ترند ابرو 2022 اشاره کنیم. شاید مدلی که متناسب با فرم صورت و تراکم ابروهای شماست در میان این چند مدل باشد. همه‌گیری کرونا ویروس در یک سال گذشته سبب شده که در اینترنت آموزش‌های بی شماری بدون اینکه نیاز به یک آرایشگر داشته باشیم، در مورد چگونگی اصلاح و آرایش ابروها ارائه شود. خلاقیت بانوان در منزل شکوفا شده و ترفند‌های جالبی ترند شدند که کاملاً زنان و دختران را از آرایشگاه رفتن بی‌نیاز می‌کند.

از جمله روش‌های آرایش و ایجاد مدل ابرو جدید در یک سال گذشته می‌توان به مهر زدن با شابلون اشاره کرد. این روش برای مدتی پرطرفدار بود، اما خب چون از ظرافت و دقت کافی برخوردار نبود کم کم محبوبیت خود را از دست داد. ولی برخی از آن‌ها همچون مدل ابرو جدید هاشور به عنوان ترند ابرو 2022 معرفی شدند.

حالا که در سال 2022 هستیم و دیگر خبری از قرنطینه نیست، اگر به چند مدل ابرو جدید دخترانه و زنانه که ترند شدند دقت کنید، بازگشت اصول و قواعد اولیه آرایش و اصلاح ابرو را احساس خواهید کرد. اما ممکن است شما درمورد ترند ابرو 2022 هنوز اطلاعات کافی کسب نکرده باشید. بنابراین در این بخش با کمک آرایشگران معروف چند مدل ترند ابرو 2022 را گردآوری کردیم.

با نگاهی به این چند مدل ابرو به راحتی می‌توانید بهترین گزینه را انتخاب کنید. دیگر نیاز نیست چند روز وقت برای جستجو یک مدل ابرو صرف کنید، یا اینکه زمان زیادی برای آموزش طراحی مدل ابرو صرف نمایید.

ابرو با طاق‌های تقریباً طبیعی

اگر به ترند ابرو 2022 نگاه کنید، به راحتی به یاد مدل ابروهای چند دهه گذشته خواهید افتاد. امسال دیگر کسی تلاش نمی‌کند طاق ابروهایش را بیش از اندازه پایین بیاورد یا بیش از اندازه بالا ببرد. بیشتر زنان و دختران و بخصوص سلبریتی‌ها با یک رویکرد جدید وارد عمل شدند. امسال بهترین انتخاب در مورد فرم طاق ابروها، حفظ شکل طبیعی آن‌هاست.

در این تکنیک اصلاح و طراحی مدل ابرو جدید، ابروها تقریباً ظاهری زنانه دارند، اما در طبیعی‌ترین شکل ممکن هستند و هیچ اغراقی در مدل و بخصوص بخش طاق ابروها صورت نمی‌گیرد. نیاز نیست در این مدل ابرو برداشتن شما خیلی نگران چند تار موی اضافه زیر ابروها باشید، چراکه آن‌ها زیبایی این مدل را افزایش هم می‌دهند.

این مدل ابرو تقریباً چیزی شبیه به ترند ابرو در دهه 1990 است. ابروها مدل یکنواخت، ساده و طبیعی دارند. حتی اگر دقت کنید می‌توانید نواقصی هم در دو ابرو ببینید که هیچ ایرادی ندارد و جذاب است. این مدل شکل تعریف شده‌ای ندارد و نوستالژیک است. در این مدل جدید خبری از زاویه‌های خیلی اغراق آمیز و دم خیلی تیز نیست.

این مدل ابرو بهترین گزینه برای بانوان و دخترانی است که زیاد علاقه ندارند، ابروهایشان را از هم فاصله بدهند. آرایشگران به شما توصیه می‌کنند، اگر از قبل موهای ابروی طبیعی زیادی دارید، از این تکنیک استفاده کنید تا به این حالت دست پیدا کنید.

ابتدا بافت درشت را با دست‌ از ابرو به سمت بالا دور کنید تا این موها در ناحیه وسیع‌تری از پوست دیده شود و ابروها پرتر به نظر برسند. همچنین با اینکار به ابروها کمک می‌کنید، که راحتتر بالا بروند. برای اینکار شما می‌توانید از ژل ابرو استفاده کنید.

جدیدترین مدل های ابرو که مد روز هستند

مدل ابرو با بافت طبیعی

همه بانوان و دختران در مورد این موضوع که کمی پف‌دار کردن ابروها کادر بندی جالب توجهی برای چشم‌ها می‌سازد، اتفاق نظر دارند. این تکنیک نیز از مدل ابروهایی که در گذشته ترند بودند الهام می‌گیرد. ترندهای ابروی Runway که اخیراً باب شدند، در حقیقت ادامه مدل‌های مد روز و همچنین ترکیبی از مدل‌های گذشته هستند.

هنوز هم داشتن ابرویی کرکی، طبیعی و اسپرت که مرتب شده، در مقایسه با ابروهای لمینت شده بهتر است. این مدل بافت و درخشندگی واقعی دارد. این مدل سبب می‌شود که فرد آراسته‌تر و شیک‌تر به نظر برسد. برای قاب‌بندی ابروها شما می‌توانید از ابزارهای مختلفی استفاده کنید. معمولاً پودر ابرو انتخاب آرایشگران برای قاب‌بندی ابروهاست. ولی شما می‌توانید از مداد ابرو نیز استفاده کنید.

مداد ابرو به موهای ابرو رنگ می‌دهد، روی پوست ابرو لایه اضافه ایجاد نمی‌کند و سبب پرپشت تر شدن ابروها می‌شود.

ابرو با طاق‌های تقریباً طبیعی

مدل ابرو مودار با حفظ حجم طبیعی

مدل ابروی دخترانه دیگری که امسال به شدت ترند شده، مدل پر مو با حجم ظریف و طبیعی است. یکی از آسان‌ترین مدل‌های ابرویی که تاکنون دیدید این مدل است. اگر بخواهید از ستاره‌هایی که تصویرشان روی جلد مجلات چاپ می‌شود، چیزی یاد بگیرید همین مورد خاص است. کنترل کردن فرم ابرو بدون اینکه به اصلاح زیادی نیاز داشته باشد!

برس کشیدن ابروها به طرف بالا و فیکس کردن آن‌ها در جای خود، شیک‌ترین مدل ابرو جدید زنانه و دخترانه‌ای خواهد بود که تاکنون داشتید. این راحتترین روشی است که می‌توانید برای کنترل حجم ابروهایتان بکار ببرید. در این تکنیک آرایش ابرو دیگر نیاز به استفاده پماد یا کرم ابروی سنگین ندارید، که در چند سال اخیر ترند بود.

امسال بیشتر بانوان و دختران ترجیح می‌دهند، ابروهایی با فرم پر مو داشته باشند، تا اینکه کل ابرو را با رنگ مداد یا پودر پر کنند. این مدل ابرو طبیعی‌تر و ملیح‌تر به نظر می‌رسد. برای ایجاد این حالت به روش زیر عمل کنید.

از یک ژل ابرو استفاده کرده و مقداری از آن را روی اپلیکاتور تمیز بزنید (آیا می دانید ژل ابرو چیست؟). سپس آن را روی ابرو به سمت بالا بکشید. این کار حالتی شبیه به لیفت به ابرو می‌دهد. این تکنیک را می‌توانید خودتان در منزل جهت لمینت و لیفت ابرو بکار ببرید.

اگر ابروهایتان کمرنگ است، از جوهر نیمه دائمی ابرو استفاده کنید. جوهر نیمه دائمی را می‌توانید با استفاده از یک قلم که نوک نیمه نمدی دارد، روی ابروهایتان قرار داده و راحت کنترل کنید. قلم‌های جوهر که نمدی هستند، به شما کمک می‌کنند که طرحی شبیه به تار موی طبیعی روی ابروها بکشید. این تکنیک برای افرادی که موی ابرو زیادی ندارند بسیار کاربردی خواهد بود. این تکنیک آرایشی به عنوان مدل هاشور نیز شناخته می‌شود.

مدل ابرو با بافت طبیعی

ابرو با دنباله‌های بلند

ترند ابرو 2022 به فکر بانوان و دخترانی که ابروهای ظریف دارند نیز هست. امسال دیگر ابروهای بزرگتر و پهن‌تر بهترین مدل نیستند. اگر ابروهایتان بلند و کشیده است به آن دست نزنید، فقط باید کمی آن را براق کنید. از نظر بافت نیز این مدل باید پر و بلند باشد. لازم است جهت دستیابی به این مدل ابرو جدید دم ابروهایتان تراشیده شده باشد.

برای فرم دادن به دم ابرو می‌توانید از محصولات آرایشی همچون ژل ابرو، واکس ابرو و چسب ابرو استفاده کنید. سعی نکنید برای ایجاد این مدل ابرو بیش از حد از مداد ابرو استفاده کنید. بخصوص رنگ‌های تیره و خیلی سنگین را کنار بگذارید. دقت کنید که لازم نیست انتهای ابرو را تیغ بزنید، فقط کافیست موهای کرکی و کوچک انتهای دم ابرو را حذف کنید تا دم ابرو فرم بگیرد.

مدل ابرو مودار با حفظ حجم طبیعی

مدل ابرو سفید شده و کمی سایه دار

اگر می‌خواهید از بین چند مدل ترند ابرو قدیمی‌ترین و نوستالژی ترین آن‌ها را انتخاب کنید، مسلماً این مدل بهترینشان است. این مدل ابرو این هدف را دنبال می‌کند، که ابروها به سختی دیده شوند. این مدل به این صورت است که باید رنگ ابروها به شدت روشن شود. مدل ابروهای سفید اواخر دهه 90 ترند شده بود.

این مدل ابرو در آن دوران یکی از پرطرفدارترین مدل ابروها به شمار می‌رفت. کم کم کاملاً همه آن را فراموش کردند، اما امسال به یکی از محبوب‌ترین مدل‌های ابرو تبدیل شده است. برای سفید کردن ابروهایتان می‌توانید از رنگ ابرو استفاده کنید.

اگر بخواهید در کوتاه مدت موهای ابرویتان سفید و بی‌رنگ باشد بهتر است از لاک ابر و یک سفید کننده صورت استفاده کنید.

ابروها با دنباله‌های بلند

مدل ابرو براق و باریک

خیلی شجاعت می‌خواهد که دوباره بانوان از چنین مدلی حمایت کنند و سعی کنند از ابروهای پهن و بلند خود خداحافظی کنند. این مدل همانطور که از نامش پیداست به شدت باریک است. این مدل ابرو در حقیقت یکی از ترندهای معروف دهه 1920 است. این ابرو به اندازه یک خط نازک است و فقط به بانوانی توصیه می‌شود که علاقه و جسارت کافی برای انجامش را دارند.

با وجود اینکه امروز بسیاری از دختران و زنان درمورد مدل ابروهای نازک جبهه می‌گیرند، اما این مدل چه بخواهید و چه نخواهید امسال ترند است. این مدل ابرو ظاهر بانمکی دارد. بخصوص اگر شما ابروهای کمانی داشته باشید، کافیست فقط چند ردیف از آن را کم کنید تا به این ظاهر جدید و مطابق مد روز دست پیدا کنید.

حال اگر ابروهایتان خیلی پر است، برای این مدل ابرو جدید باید کم از موهای ابرو را خالی کنید تا این مدل اجرا شود. درست متوجه شدید باید تمام یا بیشتر موهای ابرو را بردارید! با استفاده از یک چوب چسب مقدار کافی موم روی ابروها بمالید و طوری آن را بردارید که تمام موهای ابرو برداشته شود. لاین نازک باقی مانده مدل ابروهای جدید شماست. با استفاده از یک کرم یا پوماد ابرو و اپلیکاتور مخصوص می‌توانید موهای باقی مانده را مرتب کنید و لاینی یکنواخت و صاف در ناحیه ابروها داشته باشید.

ابروهای براق و باریک

منبع

allure