20 ایده جذاب برای آرایش مناسب قرارهای عاشقانه از هنرمندان هالیوود

یکی از مهم‌ترین روزها برای اینکه به بهانه آن با یک آرایش عاشقانه زیباتر از همیشه بدرخشید، روز ولنتاین است. نکته مهم این که حتما لازم نیست برای آرایش روز ولنتاین در یک رابطه باشید. چه بخواهید با دوستان‌تان وقت بگذرانید، چه با شریک زندگی‌تان جشن بگیرید و چه صرفا بخواهید عکسی به یادگار در اینستاگرام و دیگر شبکه‌های اجتماعی خود منتشر کنید، یک آرایش زیبای عاشقانه روزتان را به یادماندنی‌تر خواهد ساخت. در مقاله پیش روی‌تان 20 ایده جذاب از هنرمندانی مانند سلنا گومز معرفی می‌کنیم که بسیار مناسب قرارهای عاشقانه مانند روز ولنتاین بوده و می‌تواند بیش از همیشه شما را خاص‌ و دوست داشتنی نشان دهد. تا پایان این آموزش آرایش عاشقانه با ما همراه باشید.

20 مدل آرایش عاشقانه برای روز ولنتاین

آرایش صورت عاشقانه تا حد زیادی به سلیقه خود شما و البته چیزی که به چهره‌تان می‌آید، بستگی دارد. در ادامه 20 مدل از آرایش بازیگران و هنرمندان هالیوود در روز ولنتاین آورده‌ایم که می‌توانید از هر کدام الهام بگیرید.

 1. ابروهای طبیعی سلنا گومز

اگر دوست ندارید با آرایش‌های جیغ در قرارهای عاشقانه‌تان مانند ولنتاین ظاهر شوید و سادگی را می‌پسندید، سه اصل سلنا گومز را در میکاپ روزهای خاص‌تان رعایت کنید: رژ لب صورتی، رژگونه گرم و ابروهای مرتب و شانه کشیده شده. یک براش ابروی باکیفیت کمک می‌کند که کمان ابروها را قبل از استفاده از هر محصول آرایشی شکل دهید. با این مدل آرایش عاشقانه صورت‌تان معصومیت دلنشینی پیدا می‌کند.

آرایش عاشقانه سلنا گومز

 1. مژه‌های عنکبوتی لوسی بوینتون

اگر امسال می‌خواهید کمی با آرایش عاشقانه ولنتاین بازی کنید و متفاوت از همیشه باشید، به لوسی بوینتون نگاهی بیاندازید. این مژه‌های عنکبوتی راه جذابی برای این است که توجه را به چشم‌های‌تان جلب کنید. برای چنین مژه‌هایی به یک ریمل بلندکننده و حالت دهنده نیاز خواهید داشت.

آرایش عاشقانه لوسی بوینتون

 1. لب‌های زرشکی مارگو رابی

چه کسی می‌گوید روز ولنتاین قرمزهای ملایم و صورتی‌های کمرنگ را می‌طلبد؟ امسال مانند مارگو رابی آرایش کنید و مانند یک خون آشام زرشکی‌ترین رژ موجود را بزنید. آرایش‌تان با چند بار ریمل کشیدن، ابروهای برس کشیده و یک رژگونه ملایم تکمیل خواهد شد. شرط می‌بندیم که در نهایت از جذابیت بی نظیرتان شگفت زده می‌شوید.

آرایش عاشقانه مارگو رابی

 1. آرایش عاشقانه براق یاسمین توکس

به این مدل آمریکایی نگاه کنید که چطور با هایلایت و کانتورینگ صورت، عمق و بُعد دلربایی به صورتش بخشیده است (به درخشش نقره‌ای مانند روی گونه‌ها و بینی دقت کنید). به علاوه اینکه یک خط چشم و سایه براق نگاه احتمالا خسته شما را جذاب‌تر نشان خواهد داد.

آرایش عاشقانه یاسمین توکس

 1. چشم‌ گربه‌ای بلا حدید

گاهی اوقات برخی ترفندهای آرایشی در بعضی موقعیت‌ها کمشان هم زیاد است! یکی از این ترفندها خط چشم‌های گربه‌ای است. اگر این مدل آرایش چشم عاشقانه را می‌پسندید، از بلاحدید پیروی کنید و صرفا یک خط چشم گربه‌ای ظریف بکشید. فقط مطمئن شوید که یک خط چشم ظریف و یا مداد نوک تیز در دست دارید.

آرایش عاشقانه برای ولنتاین بلا حدید

 1. پوست براق زندیا کلمن

چه کسی است که دوست نداشته باشد روز ولنتاین شبیه زندیا شود؟ راز داشتن این ظاهر براق در ترکیب هایلایتر مایع، سایه چشم کاراملی، خط چشم‌های به شدت مشکی و یک برق لب بی رنگ است. این آرایش عاشقانه به سادگی توجه محبوب‌تان را به شما جلب خواهد کرد.

آرایش عاشقانه زندیا کلمن

 1. خط چشم بنفش کری واشینگتن

خط چشم بنفش این بازیگر آمریکایی برای آرایش روز ولنتاین بسیار ایده آل است. به همراه این خط چشم، یک رژ مایع صورتی کمرنگ هم بزنید و برای قرار عاشقانه‌تان آماده شوید.

آرایش عاشقانه کری واشینگتن

 1. لب‌های درخشان ونسا هاجنز

در دنیای میکاپ هیچ ترکیبی بهتر از آرایش چشم دودی کلاسیک و رژ لب براق وجود ندارد. این ترکیب ممکن است چندان گویای آرایش روز ولنتاین نباشد، اما قطعا با هر لباسی که قصد پوشیدن آن را دارید، متناسب به نظر خواهد رسید. از طرفی به یاد داشته باشید معمولا یک آرایش لب عاشقانه در گروی درخشش لب‌های شماست.

ونسا هاجنز آرایش عاشقانه

 1. آرایش عاشقانه برنز امیلی راتایکوفسکی

اگر در قرارهای عاشقانه‌تان نمی‌خواهید آرایش چندان زننده و واضحی داشته باشید، امیلی نمونه مناسبی برای شماست. چشم‌های مسی رنگ، لب‌های نود متالیک و درخشش برنزر روی چهره امیلی ظاهر خاصی ایجاد می‌کند. این آرایش اگر لباس طلایی رنگی هم بر تن داشته باشید، غوغا می‌کند.

آرایش عاشقانه امیلی

 1. آرایش طبیعی زوئی کراویتز

حال و هوای طبیعی و چهره نچرال خودتان را برای آرایش عاشقانه روز ولنتاین ترجیح می‌دهید؟ از چهره فوق طبیعی این خواننده و مدل آمریکایی ایده بگیرید. به این ترتیب تمام آنچه برای آرایش این روز خاص نیاز دارید، یک کرم پودر سبک، خط چشم مایع مشکی و یک رژ لب رنگ پوست است.

آرایش عاشقانه زوئی کراویتز

 1. خط چشم نئون جانیل مونای

خط چشم نئون جانیل مونای حالت ایده‌ آلی برای آرایش چشم عاشقانه روز ولنتاین شماست. ترجیحا از رنگ نئون نارنجی برای چشم‌ها استفاده و آن را با کمی رژگونه، لب‌های صورتی و ابروهای طبیعی‌تان همراه کنید.

جانیل مونای

 1. کانتورینگ و آرایش عاشقانه ریتا اورا

می‌توانید آرایش روز ولنتاین را چیزی بیشتر از صورتی و میکاپ براق در نظر بگیرید؟ ترکیب مساوی سایه چشم صورتی و براق در گوشه‌های بیرونی چشم ریتا، ایده بی نظیری برای روزهای خاص و قرار ملاقات‌های عاشقانه شماست.

ریتا اورا

 1. لب‌های صورتی جیجی حدید

اگر می‌خواهید آرایش روز ولنتاین‌تان حالت رایج‌تری داشته باشد، لب‌های صورتی جیغ جیجی حدید یک ایده عالی است. از این مدل الهام بگیرید و برنزر و رژگونه را به سمت ابروهای خود از قلم نیاندازید. البته رژگونه زدن برای فرم‌های مختلف صورت متفاوت است؛ به همین دلیل پیشنهاد می‌کنیم حتما مقاله ما را در این زمینه بخوانید.

جیجی حدید

 1. آرایش عاشقانه تک رنگ کیارا

 کیارا با این مدل آرایش خاص خود راهی پیدا کرده که رنگ امضای روز ولنتاین را در تمام اجزای صورت خود به کار برد. به صورتی براق پوست، گونه‌های گلگون و چشم‌های درخشان او دقت کنید که چطور در کنار هم زیبایی طبیعی و ساده‌ای خلق کرده است.

کیارا

 1. چشم دودی ریحانا

آرایش چشم دودی می‌تواند شما را ترسناک نشان دهد و شاید در نگاه اول برای مراسماتی مانند هالووین مناسب‌تر باشد. بنابراین برای این که حالت عاشقانه‌‌ای داشته باشد، سایه چشم‌های سیاه و قهوه‌ای را کنار بگذارید و مانند ریحانا از رنگ‌های متالیک برای آرایش چشم دودی‌تان در ولنتاین استفاده کنید.

آرایش ولنتاین ریحانا

 1. خط چشم متالیک سو جو پارک

به پلک‌های خود کمی استراحت دهید و بگذارید توجه یارتان در روز ولنتاین به خط مژه پایین شما جلب شود! برای این کار سایه متالیک را زیر مژه‌های پایین خود بکشید و سپس آن را مانند سو جو پارک با سایه چشم تقریبا دودی و لطیفی همراه کنید.

سو جو پارک

 1. آرایش عاشقانه مینیمال کندال جنر

نیم نگاهی به کندال جنر کافی است تا برای‌تان ثابت شود آرایش روز ولنتاین نباید خسته کننده و معمولی باشد. مژه‌های‌تان را در این روز خاص حتی الامکان بلند کنید (حتی می‌توانید از مژه مصنوعی کمک بگیرید)، سپس مانند کندال رژ صورتی کمرنگ و براقی بزنید و آرایش را به سبک مینیمالی مطابق تصویر زیر کامل کنید.

آرایش ولنتاین کندال جنر

 1. لب‌های بنفش پریانکا چوپرا

حتما هم لازم نیست برای آرایش عاشقانه روز ولنتاین تهِ پالت‌های صورتی یا قرمزتان را درآورید! اگر رژ صورتی یا قرمز به شما نمی‌آید و یا به هر دلیلی آن را نمی‌پسندید، رژ لب بنفش این چهره سرشناس بالیوود، بهانه خوبی برای شکستن این سنت قدیمی است.

پریانکا چوپرا

 1. آرایش عاشقانه هلویی اما استون

رژگونه ملایم هلویی را روی سیب گونه‌های‌تان بمالید و زیبایی آن را به همراه رژ لبی شبیه اما استون به حد اعلی برسانید. این رنگ جذاب جهانی، فضای زمستانی شما را گرم می‌کند.

اما استون

 1. خط چشم و مژه‌های الیویا پالرمو

مشکی‌ترین خط چشمی که دارید را انتخاب کنید و آن را در هر دو خط مژه بالایی و پایینی خود بکشید. ریمل‌تان را هم یک لایه اضافه‌تر از همیشه بزنید. این مدل چشم‌های شگفت انگیز مانند الیویا، ابزار خوبی برای برقراری ارتباط عاشقانه در روز ولنتاین است.

الیویا پالرمو

چگونه برای قرار عاشقانه آرایش کنیم؟

تا اینجا 20 مدل جذاب برای آرایش عاشقانه روز ولنتاین و قرارهای خاص دیگرتان معرفی کردیم. در این قسمت با یک آموزش ویدیویی یاد می‌گیرید چگونه متفاوت‌تر از همیشه در روز ولنتاین آرایش کرده و یارتان را سورپرایز کنید:

سخن پایانی

قرار ملاقات‌ها و مناسبت‌هایی مانند ولنتاین از به یاد ماندنی‌ترین روزها در روابط عاشقانه هستند. از این رو اصلا عجیب نیست که به ظاهرمان در این روزها اهمیت دهیم. در این مقاله ایده‌های جذابی را از بازیگران و مدل‌های هالیوود و بالیوود برای آرایش عاشقانه آموختید. اگر سوالی در این باره دارید، خوشحال می‌شویم در بخش دیدگاه‌ها پاسخگوی شما همراهان عزیز و همیشگی مجله زیبایی میس و مستر باشیم.

منبع

cosmopolitan