9 عطر مسافرت که با الهام از نقاط دیدنی دنیا ساخته شده اند

پس از شیوع اپیدمی کرونا در سراسر جهان و محدودشدن سفرها، علاقه مندان به گردشگری به دنبال راهی برای بازگرداندن حس ماجراجویی و هیجان سفر به زندگی خود هستند. در طول سفر، هریک از حواس پنجگانه افراد به نوعی درگیر تجربه ای جدید می شوند، مانند چشیدن غذاهای محلی و جدید یا شنیدن صدای حیوانات در طبیعت. اما نکته اصلی اینجاست که حس بویایی ما می تواند به سرعت و پس از استشمام عطری مشخص، خاطره سفری لذت بخش را برای ما زنده کند. در این مقاله تصمیم داریم تا شما را با 9 عطر در مسافرت که با الهام از نقاط گردشگری سراسر جهان انتخاب شده اند را به شما معرفی کنیم. پس تا انتهای این مطلب همراه ما باشید.

عطر Aqua Allegoria Granada Salvia؛ بهترین عطر در مسافرت

این عطر با الهام از احساس لذت بردن از انار در یک باغ میوه طراحی شده و برای استفاده در ماه های گرم سال مناسب است. پس از اسپری کردن این عطر ویژه مسافرت ، احساس قدم زدن در خیابان های آندلس زیر آفتاب گرم و زیبای این شهر در شما زنده خواهد شد. این عطر دارای رایحه ای جذاب و باور نکردنی است و با افرادی که به بوی مرکبات علاقه دارند، سازگاری زیادی دارد. در ساخت این عطر از رایحه ترنج استفاده شده است.

عطر Aqua Allegoria Granada Salvia؛ بهترین عطر در مسافرت

عطر Maison Francis

عطر  Maison Francis Kurkdjian Paris Petit Matin احساس قدم زدن در خیابان های پاریس را در شما زنده می کند. سازنده این عطر مخصوص مسافرت ، آن را اینگونه توصیف کرده است: عطر Petit Matin احساس حضور داشتن در صبح گاه پاریس را در شما زنده می کند. همچنین استفاده از این عطر حس قهوه خوردن در تراس آپارتمانی در پاریس، هنگام طلوع خورشید را به شما القا می نماید.

از رایحه های موجود در این عطر مخصوص مسافرت می توان به زالزالک، مشک، شکوفه پرتقال، لیمو و… اشاره کرد.

عطر Maison Francis

عطر Kilian Moonlight in Heaven بهترین عطر برای مسافرت

این عطر الهام گرفته از کشور تایلند بوده که زادگاه میوه انبه است. به همین علت هم در نت های این عطر از رایحه انبه استفاده شده است. عطر مخصوص مسافرت Kilian Moonlight in Heaven رایحه ای عاشقانه دارد. از جمله رایحه های موجود در این عطر می توان به انبه، شیر نارگیل، برنج، دانه تونکا، وتیور و… اشاره کرد.

عطر Kilian Moonlight in Heaven بهترین عطر برای مسافرت

ادکلن Atelier Cologne Clementine California

رایحه این عطر احساس قدم زدن در باغ مرکبات زیر نور اشعه خورشید را برای شما زنده می کند. این عطر مخصوص مسافرت یکی از محبوب ترین عطرهای موجود است. تنها کافی است که یکبار این عطر را امتحان کنید تا شما هم به جمع علاقه مندان به این ادکلن بپیوندید. برای ساخت این عطر از رایحه درخت عرعر و وتیور استفاده شده است.

ادکلن Atelier Cologne Clementine California

عطر مخصوص مسافرت Byredo Mojave Ghost

این عطر مسافرت با الهام از صحرای موهاوی در کالیفرنیا ساخته شده است و رایحه ای ترکیبی از عطر چوب و گل دارد. این عطر برای استفاده هنگام حضور در مراسم ها و رویدادهای ویژه مناسب است.

عطر خارجی خوب

عطر دولچه اند گابانا مدل Light Blue

این عطر دولچه اند گابانا یک عطر محبوب با رایحه گل و میوه بوده که یادآور مسافرت به ایتالیا در فصل تابستان است. در این عطر از رایحه زنجبیل، بامبو، رز سفید، کهربا، مشک و چوب استفاده شده است.

عطر Radio Bombay

این عطر مخصوص دارای رایحه چوب صندل، مشک، سدر، هلو و… است. شعار کمپانی سازنده این عطر، این جمله است که ” عطر پایه و اساس مسافرت است”. سازندگان این عطر تلاش کرده اند تا داستان ها و خاطرات ویژه مسافرت را در مصرف کنندگان این عطر زنده کنند.

ادکلن Radio Bombay

ادکلن Jo Malone London Earl Grey & Cucumber Cologne

این عطر با رایحه چای ارل گری و خیار تلاش می کند تا خاطره مسافرت و صرف چای در انگلستان را برای شما زنده کند. برای ساخت این عطر منحصر به فرد از رایحه های خیار، ترنج، موم عسل و مرکبات استفاده شده است.

ادکلن Jo Malone London Earl Grey & Cucumber Cologne

عطر مسافرت Aerin Tangier Vanille

عطر Aerin Tangier Vanille با نت های گرم وانیل و ترنج تلاش می کند تا زیبایی و جذابیت سفر به مراکش را به شما یادآوری کند. همچنین احساس تازگی را برای شما به ارمغان می آورد.

ادکلن Aerin Tangier Vanille

کلام آخر

در این مقاله از وبلاگ میس و مستر تلاش کردیم تا شما را به 9 عطر مخصوص آشنا کنیم که یادآور مسافرت و ماجراجویی های افراد است. امیدواریم که مطالب گفته شده در این مقاله مورد پسند شما واقع شده باشد.

در پایان از شما تقاضا می کنیم تا نظرات و پیشنهادات خود را در این خصوص از طریق بخش ارسال دیدگاه با ما به اشتراک بگذارید.

منبع

travelandleisure