آرایش سریع در 15 دقیقه

آرایش سریع برای شمار زیادی از بانوان یک مهارت باور نکردنی است. داشتن این مهارت می تواند فواید بسیار زیادی برای خانم ها، مخصوصا خانم های شاغل داشته باشد، بانوانی که تمایل دارند تا در کنار حضور به موقع در محل کار خود، آرایش سریع و زیبا هم داشته باشند.

در این مقاله قصد داریم تا چند راهکار ساده برای این نوع آرایش به شما آموزش دهیم تا بتوانید حتی در مواقعی که با محدودیت زمانی مواجه هستید هم آرایشی زیبا و شیک داشته باشید، پس با ما همراه باشید.

آنچه در این مقاله می خوانید:

  • آموزش آریش سریع صورت
  • آرایش سریع صورت
  • آرایش سریع چشم
  • آرایش سریع ابرو
  • آرایش لب ها در کمترین زمان
  • چه افرادی می توانند به سرعت صورت خود را آرایش کنند؟

لوازم آرایش

آموزش آرایش سریع صورت

یک آرایش سریع و جذاب راه نجات بسیاری از خانم هاست. همانطور که گفتیم در ادامه این متن، چند روش ساده برای آرایش شیک و ساده را به شما آموزش خواهیم داد. این آموزش به صورت جداگانه برای هر کدام از اجزای صورت به شما ارائه خواهد شد.

روش های آرایش سریع صورت

آرایش سریع صورت

برای داشتن پوستی صاف و شفاف نیازی به استفاده از مدل های مختلف کرم مرطوب کننده، کانسیلر، پنکک، کرم پودر و سایر کرم های صورت نیست. تنها یک کرم بی بی یا کرم سی سی کافی است. این نوع از کرم ها در ترکیبات خود دارای مرطوب کننده و ضد آفتاب هستند و تا حد خوبی هم از قدرت پوشش دهندگی برخوردارند. یک کرم بی بی می تواند جایگزینی برای انواع کرم های صورت شود و زمان آرایش شما را تا حد زیادی کاهش دهد. برای استفاده از این کرم ها می توانید از اسفنج و براش آرایش استفاده کنید یا حتی با انگشتان خود کرم را روی صورت پخش کنید.

در صورتی که با مشکل سیاهی دور چشم مواجه هستید، می توانید کمی کانسیلر برای این بخش از صورت خود استفاده کنید.

جالب است بدانید که داشتن پوستی شفاف باعث می شود تا شما نیازی به استفاده از کرم صورت نداشته باشید و بتوانید تنها با یک ضد آفتاب از منزل خارج شوید، پس بهترین راه برای داشتن یک ارایش سریع و آسان اهمیت به سلامت پوست و درمان سیاهی دور چشم است. برای این کار می توانید از انواع ماسک صورت خانگی یا درمان های پزشکی استفاده کنید.

آرایش سریع چشم

آرایش سریع چشم

برای داشتن چشمانی گیرا و نجات یافتن از چشم هایی خسته و بی حالت به تنها 3 دقیقه زمان نیاز دارید. ابتدا برای گوشه چشمان خود از سایه سفید استفاده کنید و سپس به مژه ها ریمل بزنید. تنها با همین دو حرکت می توانید یک آرایش سریع و آسان برای چشمان خود داشته باشید.

استفاده از فرمژه هم یکی از گزینه های مناسب برای آرایش چشم است. اگر مژه هایی پر پشت و بلند دارید، می توانید از فر مژه به تنهایی استفاده کنید و تاثیر آن را روی چشم ببینید.

در ادامه ویدئوی ترفندهای آرایش سریع و آسان چشم را برای شما نمایش خواهیم داد. در این ویدئو 2 ترفند جالب برای کشیدن سریع خط چشم را به شما آموزش داده ایم، همچنین یک روش جذاب برای آرایش سریع ابرو را هم می توانید در آن مشاهده کنید.

آرایش سریع ابرو

همانطور که در ویدئو مشاهده کردید تنها با استفاده از یک موچین و مداد ابرو می توانید به راحتی و در کمترین زمان ممکن برای ابروهای خود قاب بکشید و داخل آن را پر کنید.

اما باید بدانید که ابرو هم مانند پوست صورت به رسیدگی نیاز دارد. شما با استفاده از داروهای تقویت کننده ابرو و مژه موجود در داروخانه ها یا روغن های طبیعی می توانید ابروهایی پر و زیبا داشته باشید. همچنین روش هایی مانند لیفت ابرو هم می تواند برای کاهش زمان آرایش ابروهای شما موثر باشد.

 یک کرم بی بی می تواند جایگزینی برای انواع کرم های صورت شود و زمان آرایش شما را تا حد زیادی کاهش دهد.

آرایش لب ها در کمترین زمان

برای داشتن لب هایی زیبا و جذاب همیشه به چند نوع لوازم آرایش نیاز داشته ایم. لوازمی مانند انواع رژ لب، مداد لب، کانسیلر و… که تاثیر آن ها در جذاب تر کردن آرایش لب ها بر هیچ کسی پوشیده نیست اما هدف از این مقاله ارائه روش های ارایش سریع و ساده به خوانندگان است، پس باید به دنبال روشی ساده و سریع برای زیبا کردن لب های خود باشیم.

برای داشتن لب هایی زیبا و طبیعی بهتر است از رنگ هایی مشابه با رنگ طبیعی لب های خود استفاده کنید. شما می توانید یک رژ لب ساده و یک مداد لب با رنگ کمی متفاوت از رژ لب خود تهیه کنید و برای آرایش روزانه خود از این دو وسیله بهره بگیرید.

برای آرایش سریع لب ها ابتدا با مداد لب برای خود خط لب بکشید و داخل لب ها را با مداد پر کنید، سپس روی آن از رژ لب استفاده کنید. با استفاده از این روش علاوه بر داشتن لب هایی زیبا، ماندگاری رژ لب را تا حد زیادی افزایش خواهید داد.

در مواقعی که زمان خیلی محدودتری در اختیار دارید استفاده از یک رژ لب یا برق لب به تنهایی نیز می تواند جلوه ی خوبی به لب های شما دهد و تکمیل کننده آرایش شما باشد.

میکاپ لب‌ها

چه افرادی می توانند به سرعت صورت خود را آرایش کنند؟

شاید فکر کنید که شما توانایی و مهارت لازم برای آرایش سریع را ندارید، اما اینطور نیست. برای این کار فقط به کمی تمرین نیاز دارید. یک زمان کوتاه مثلا 15 دقیقه را انتخاب کنید و سعی کنید تا آرایش خود را در این بازه زمانی به اتمام برسانید. پس از چند بار تمرین متوجه خواهید شد که سرعت شما تا میزان زیادی افزایش یافته است. بعد از این که سرعت آرایش کردن شما زیاد شد، می توانید اقدامات بیشتری برای آرایش روزانه خود انجام دهید، به عنوان مثال رژ گونه زدن را هم به مراحل آرایشی خود بیافزایید.

کلام آخر

در دنیای امروزی که زمان با ارزش ترین دارایی برای هر فرد است، داشتن مهارت آرایش سریع یکی از توانایی های بسیار کاربردی برای خانم ها به شمار می رود. با استفاده از این توانایی می توانید تا میزان زیادی در زمان خود صرفه جویی کنید. همچنین در شرایطی که با محدودیت زمانی مواجه هستید مجبور به خروج از منزل بدون آرایش نشوید.

امیدواریم که مطالب این مقاله برای شما مفید واقع شده و پس از مطالعه آن بتوانید زمان آرایش روزانه خود را کاهش بدهید.

سوالات متداول در رابطه با آرایش سریع صورت

 
آیا روشی برای کاهش زمان آرایش صورت وجود دارد؟

بله. برای کاهش مدت زمان آرایش روزانه می توانید از ترفندهایی جالب استفاده کنید که در این مقاله به شما توضیح داده شده است.

چگونه می توان آرایش سریع و ساده برای چشم داشت؟

استفاده از کارت یا قاشق برای کشیدن خط چشم و استفاده از قالب برای سایه زدن چشم ها، تنها چند نمونه از روش های آرایش سریع است که با مطالعه این مقاله و مشاهده ویدئو مربوط به آن می توانید با این ترفندها آشنا شده و از این روش ها برای آرایش خود استفاده کنید.

روش های سریع برای آرایش ابرو کدامند؟

برای قاب گرفتن و رنگ کردن سریع ابروها می توانید تنها از یک موچین و مداد ابرو کمک بگیرید. در این مقاله ما با یک ویدئو کوتاه به شما نشان خواهیم داد که چطور با کمترین زمان و ابزار بتوانید ابروهایی زیبا، پرپشت و جذاب داشته باشید.

 

منابع

glamour